هسته اى بازیگر سینمای ایران لادن طباطبایی

هسته اى: بازیگر سینمای ایران لادن طباطبایی خانواده اطلاعات طباطبایی اوتیسم آموزشی فرزندان اطلاعات فرزند ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جزییات زندگی گرانترین فوتبالیست تاریخ

ندای قلبی ۲۲۲ میلیون یورویی، نیمار را به پاریس رسانده! او این روزها در پاریس خیلی راحت‌تر از تصور فوتبالی‌ها زندگی می‌کند. 

جزییات زندگی گرانترین فوتبالیست تاریخ

جزییات زندگی گرانترین فوتبالیست تاریخ

عبارات مهم : تاریخ

ندای قلبی ۲۲۲ میلیون یورویی، نیمار را به پاریس رسانده! او این روزها در پاریس خیلی راحت تر از تصور فوتبالی ها زندگی می کند.

به گزارش خبرآنلاین ؛اولین چیزی که با شنیدن نام نیمار جونیور به ذهن تان می رسد چیست؟ فوق ستاره؟ دریبل؟ مهارنشدنی یا پول؟ این آخری همان چیزی است که زندگی نیمار را به دو بخش تقسیم کرده.

جزییات زندگی گرانترین فوتبالیست تاریخ

اگرچه او خودش می گوید با ندای قلبی راهی فرانسه شده، ولی در دنیای فوتبال هر لحظه اینطور نیست که چرب زبانی و حرف شیرین زدن بتواند جای احساس و منطق را عوض کند. ۲۲۲ میلیون یورو یک رقم ماروایی به حساب می آید. نیمار با این رقم از بارسا راهی پاری سن ژرمن شده.

آن هم در روزهایی که حتی با وجود مسی، خیلی از نگاه ها در بارسلونا به او بود. نیمار راهی تیمی شده است که سران قطری اش به واسطه پول های هنگفتی که در فصل نقل وانتقالات این فصل خرج کردند، تاثیر منفی زیادی در به هم ریختن بازار داشتند. شماره ۱۱ سابق بارسلونا که هنوز هم لقب فوق ستاره برازنده اوست، سالیانه چیزی نزدیک به ۴۵ میلیون یورو از کلوب جدیدش دریافت می کند.

ندای قلبی ۲۲۲ میلیون یورویی، نیمار را به پاریس رسانده! او این روزها در پاریس خیلی راحت‌تر از تصور فوتبالی‌ها زندگی می‌کند. 

این ارقامی که تا اینجا خواندید، نیمار را تبدیل به گران ترین فوتبالیست تاریخ کرده. از همان روز اول که انتقال نیمار به پی اس جی رسمی شد، انتقادات نسبت به تصمیم او اوج گرفت. شعله این آتش تند هنگامی که زیاد شد که او مدام از علاقه اش به پوشیدن لباس تیم پاریسی می گفت. علاقه ای که خیلی ها اعتقاد بودند با ۲۲۲ میلیون یورو می توان آن را در قلب هرکسی ایجاد کرد! عده ای هم اینطور به قضیه نگاه می کردند که نیمار دوست داشت از زیر سایه مسی بیرون بیاید و چه فرصتی بهتر از قبول کردن چنین پیشنهادی از سوی پاری سن ژرمن؟

زندگی نیمار بعد از حضور او در پاریس به دو بخش تقسیم شد. روز اول حضور او در پارک دو پرنس و پیش از بازی هفته نخست برابر آمیان، جمعیت زیادی جهت دیدن نیمار در لباس پی اس جی آمده بودند. شور و شوق پاریسی ها بی نهایت اوج بود. پاریسی ها که ۱۴ سال قبل هنگامی که پول نداشتند، شماره ۱۰ خود، رونالدینیو را به بارسلونا فروختند؛ امروز بعد گرفتن یک برزیلی دیگر جهت ارزش خیلی شیرین است.

انقدر شیرین که کارگردان تلویزیونی بازی هفته اول پاری سن ژرمن برابر آمیان، نزدیک به ۲۰ بار در طول ۹۰ دقیقه دوربین را روی جایگاه خاص زوم کرد تا تصویر نیمار دیده شود. از روز اول تمامی حرکات ستاره برزیلی جلوه خاصی به خود گرفته هست. همه چیز طوری رقم خورده که انگار پی اس جی منزل ای است که نیمار به آن برگشته. این را می توان از راحتی بیش از اندازه او در پاریس فهمید.

نیمار این روزها راحت تر از قبل در پاریس زندگی می کند. او در ابتدا که به کشور فرانسه آمد، مجبور شده است بود تا در هتل بماند و این وضعیتش جهت حضور در تمرینات را کمی سخت کرده بود. ولی هنگامی که که از آخرین اردوی تیم ملی برزیل برگشت، اقدام به اجاره یک منزل بسیار مجلل کرد. منزل ای نزدیک به محل تمرین پاری سن ژرمن. منزل تازه نیمار با محل تمرین تیمش تنها ۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

جزییات زندگی گرانترین فوتبالیست تاریخ

او منطقه ‹‹ بوگیوال ›› شهر پاریس را جهت اقامت گزینش کرده هست. دقیقا همان جایی که رونالدینیو نیز در وقت حضورش در فرانسه زندگی می کرد. به اضافه اینکه کورزوا، مدافع چپ پی اس جی هم در این منطقه و در نزدیکی نیمار ساکن هست. منزل تازه و ۵ هزارمتری و ۵ طبقه ای نیمار هر چیز دل تان بخواهد دارد. از ۵ اتاق خواب با تمامی امکانات تا استخر سرپوشیده و زمین فوتبالی کوچک که این روزها در منزل اکثر فوتبالیست های بزرگ دیده می شود.

از دیگر نکات جالبی که راجع به سکونت نیمار در منطقه بوگیوال وجود دارد، می توان به نارضایتی اهالی محل زندگی او اشاره کرد. در خبرها آمده بود که همسایگان نیمار اصلا از حضور او در محل زندگی ارزش راضی نیستند. علی رغم طرفداران پی اس جی که از حضور او در پاریس بسیار ذوق زده هستند. علت نارضایتی آنها اتفاقا جالب هست. شکایت همسایگان نیمار در این محله ۹ هزار نفره، به این علت است که آنها دلواپس هجوم پاپاراتزی ها و طرفدران نیمار هستند. کسانی که انگار اصلا وجود دارند جهت اینکه اطراف ستاره ها باشند. بعد به نظر همسایگان مهاجم کلوب پاری سن ژرمن کار بسیار مشکل در پیش خواهند داشت!

ندای قلبی ۲۲۲ میلیون یورویی، نیمار را به پاریس رسانده! او این روزها در پاریس خیلی راحت‌تر از تصور فوتبالی‌ها زندگی می‌کند. 

در برابر نیمار ولی انگار فکر همه چیز را کرده هست. او که حالا گران ترین فوتبالیست تاریخ هست، بیش از پیش در تیررس نگاه ها قرار گرفته. حتی با این وجود که دیگر در باشگاهی مثل بارسلونا بازی نمی کند، ولی پولی که جهت نیمار خرج شده است اهمیت او را چند برابر زیاد از قبل کرده است.

فوق ستاره برزیلی پی اس جی به تازگی یک بادیگارد مشهور جهت خودش استخدام کرده. ‹‹ طالب نوردین ›› ستاره فرانسوی بازی های بوکس UFC کسی است که نیمار به سراغش رفته. نوردین تا به حال در ۷ مسابقه UFC حاضر شده است و ۵تای آنها را با برد پشت سر گذاشته هست. او که در آخرین مبارزه خودش در ماه می موفق به شکست اولیور انکمپ شده، حالا وظیفه جدیدش محافظت از نیمار است.

نیماری که پیش از شروع فصل تازه و بازی برابر گنکام تصویرهای مربوط به خوش گذرانی هایش در تعطیلات روی صفحه مهم سایت های ورزشی رفته بود. او پیش از اضافه شدن به ترکیب پی اس جی و دریافت مجوز از فدراسیون اسپانیا، روزهای خوش حالی را به همراه دوستانش سپری کرد.

جزییات زندگی گرانترین فوتبالیست تاریخ

در این بین مانند هر لحظه پاپاراتزی هایی بودند که خوشحالی های جالب توجه نیمار را ثبت کردند. آرامش و خونسردی نیمار در مواجهه با این اتفاقات نیز قابل توجه بود. او انگار این روزها بیش از هر چیز دیگر قصد دارد در پاریس آرامش داشته باشد. آرامشی که حداقل تا پیش از شروع لیگ قهرمانان اروپا و فشرده تر شدن بازی ها قطعا وجود خواهد داشت.

آرامش نیمار در پاریس انقدر زیاد شده است که خیلی ها از رفتارهای او کمی انتقاد می کنند و اعتقاد دارند – گران ترین فوتبالیست تاریخ – بودن، نیازمند مسئولیت پذیری بالایی از سوی اوست. یکی از تصاویری که طی روزهای گذراندن تعطیلات از نیمار در ‹‹ سینت تروپز ›› گرفته شده، نشان می دهد او چقدر دوست دارد که دنبال رو حرکات و ژست های کریس رونالدو باشد.

این همان رازی است که نشریه ‹‹ GQ ›› از رفتارهای نیمار برداشت کرده و به آن پرداخته هست. نیمار در تعطیلات پیش فصل با استیلی شبیه به رونالدو و اینطور که حتی شبیه او لباس پوشیده بود، در سواحل سینت تروپز مشغول خوش گذرانی است.

استراحت کردنش روی قایق شخصی و پریدن هایش در آب، حرکاتی است که باعث تشبیه او به کریس رونالدو شده است هست؛ کسی که پیش از این به عنوان یکی از الگوهای نیمار از طرف ستاره برزیلی معرفی شده است بود.

البته ۲۲۲ میلیون یورو خرجی که پی اس جی جهت آزادسازی او کرد و حقوق سالیانه ۴۵ میلیون یورویی که به نیمار داده می شود، شاید اگر به هر کس دیگری هم می رسید، چنین رفتارهای مشابهی در ساحل سینت تروپز از آن شخص دیده می شد!

واژه های کلیدی: تاریخ | زندگی | ستاره | پاریس | میلیون | بارسلونا | فوتبالیست | فوتبالیست ها | نیمار جونیور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz