هسته اى بازیگر سینمای ایران لادن طباطبایی

هسته اى: بازیگر سینمای ایران لادن طباطبایی خانواده اطلاعات طباطبایی اوتیسم آموزشی فرزندان اطلاعات فرزند ایران

علی کریمی و به راه انداختن سر وصدای زیاد در فوتبال ایران. او شمشیر به کمر بسته و دارد از بی عدالتی ها می گوید. از بخور بخورهایی که در این فوتبال وجود دارد. از ز

چند پرسش از علی کریمی

چند پرسش از علی کریمی

عبارات مهم : ایران

علی کریمی این روزها در راس خبرهای ورزشی ها قرار دارد.

علی کریمی و به راه انداختن سر وصدای زیاد در فوتبال ایران. او شمشیر به کمر بسته و دارد از بی عدالتی ها می گوید. از بخور بخورهایی که در این فوتبال وجود دارد. از زد و بندها و از آینده نامعلوم پول هایی که وارد فوتبال شده است و خروجی نداشته است.

چند پرسش از علی کریمی

از کارت های 500 هزار تومانی رییس فدراسیون قبل از انتخابات تا …آنقدر این فوتبال بی در و پیکر است که بتوان مصداق های زیادی جهت ناپاکی آن آورد.بدون شک علی کریمی هم دست روی خوب نقطه ای گذاشته است و دقیقا می داند که باید انگشتش را کجا فشار بدهد.حرکتی که او شروع کرده قابل تقدیر است و شاید اگر کسانی مثل او پیدا می شدند که از اول پیگیر ماجراهایی اینچنینی بودند حالا،حال روز فوتبال کشور عزیزمان ایران متفاوت بود و حداقل اش این بود که کارهای انجام شده است حساب و کتاب داشت و می شد آن را پیگیری کرد.اما چه خوب است که کریمی به چند پرسش که ذهن من را مشغول کرده جواب بدهد:

1:او را دوست دارم،انکار هم نمی کنم.آنقدر خاطرات خوبی برایم رقم زده که نمی شود به همین راحتی ها از کنارش گذشت.پسر صورت یخی فوتبال کشور عزیزمان ایران که خودش را در قلب گرم میلیون ها ایرانی جا کرده است ولی توصیه ای که وجود دارد این است که آیا برق یکدفعه کریمی را گرفته است و حالا پرچم دار ریشه کن شدن فساد در فوتبال شده است است؟آیا زمانی که کریمی خودش فوتبال بازی می کرد از این فسادها بی اطلاع بود و حالا که چند سالی است از فوتبال کناره گیری کرده تازه یادش افتاده که فساد هم وجود دارد؟واقعا زمانی که کریمی با فدراسیون کفاشیان و تاج و حتی قبل تر از آن کار می کرد نمی توانست براق سازی کند؟یعنی آن وقت فسادی وجود نداشت و همین که کریمی از تیم ملی و فوتبال خداحافظی کرده این فسادها سر باز کرده است؟

علی کریمی و به راه انداختن سر وصدای زیاد در فوتبال ایران. او شمشیر به کمر بسته و دارد از بی عدالتی ها می گوید. از بخور بخورهایی که در این فوتبال وجود دارد. از ز

2:کریمی تندخو است و در این شکی وجود ندارد.او پاسخ هر کسی را که دلش بخواهد می دهد.کانالی هم جهت خودش به راه انداخته که در آن افکار عمومی را تهییج می کند تا مطالبی که در این کانال انتشار یافته را باور کنند!آقای کریمی اگر سند و مدرکی مثل همان کارت های 500 هزارتومانی مهدی تاج در اختیار داری رو کن تا اتهام هایی که می زنی باور پذیر باشد.

البته کسی این اتهام ها را رد نمی کند ولی اتهام بدون مدرک،سندیت ندارد و ادعایی است که طرف برابر می تواند با طرح شکایت پیگیر آن باشد.آقای کریمی قرار نیست همه دروغ بگویند و شما راست.سال ها خاک این فوتبال را خورده ای و بدون شک اطاعات شما از پشت پرده های این فوتبال زیاد از خیلی هاست.فساد می تواند همین قراردادهای میلیاردی باشد که شکایت های زیادی را روانه کنفدراسیون فوتبال آسیا کرده است.خود شما بهتر از هر کسی می دانید که کدام بازیکنان جهت یک سال بازی کردن در یک تیم میلیاردی قرارداد بسته اند.اما دوباره می پرسم آیا حالا؟حالا که بیرون گود نشسته ای؟

3:یک بار دیگر تاب نیاوردی و این بار به عادل فردوسی پور حمله کردی.به خوبی می دانی اگر کسی گزکی از عادل فردوسی پور داشت سریعتر از اینکه شما ادعا کنی او را کله کرده بود!پس احتمالا عادل از هرگونه ادعاهایی که مرتبط با فساد باشد مبری است.گیری که به مجری برنامه نود داده ای این است که آیا پیشنهاد برگزاری مناظره ای در برنامه اش را قبول نکرده است و البته به مهدی تاج و کفاشیان هم در برنامه اش خرده ای نمی گیرد.عادل هر کجا که توانسته از حق این فوتبال دفاع کرده و اگر شما در کشور عزیزمان ایران زندگی می کنی باید به اطلاع برسانم که کارکردن در ارگان های دولتی و به خصوص صدا و سیما ساز و کار خودش را دارد و خیلی از مجریان حتی شهامت فردوسی پور را ندارند که حرف هایی که او می زند را به زبان بیاورند.

چند پرسش از علی کریمی

شک نداشته باش که او جهت خودش علت دارد و به وقتش اگر قرار باشد علیه کفاشیان و تاج حرف بزند،می زند.او حرفه ای است و احتمالا نیازی نیست که این را به او یادآوری کرد.همان طور که کسی نمی تواند فوتبال را به شما یاد بدهد،عادل هم کاربلد است و در حرفه خودش مارادونایی که یک سروگردن بالاتر از بقیه قرار دارد.

4:سوالی دیگر؛شما گفته ای که اگر فوتبال نبود نه فدراسیونی وجود داشت و نه برنامه نودی.دقیقا درست می گویید.فدراسیون که وجود نداشت و اگر هم برنامه نود نبود عادل در همان حرفه روزنامه نگاری خودش زیاد فعالیت می کرد و در کنارش در دانشگاه تدریس.اما پرسش من این است که اگر فوتبال نبود علی کریمی چه کار می کرد؟استعداد ناب شما در فوتبال بود که نمایان شد و جادوگری های شما در گوی فوتبال است که قدرت خودش را نشان داده است،اما آیا در سایر رشته ها هم کریمی می توانست جادوگر باشد و به یکه تازی هایش در حرفه دیگری ادامه بدهد؟

علی کریمی و به راه انداختن سر وصدای زیاد در فوتبال ایران. او شمشیر به کمر بسته و دارد از بی عدالتی ها می گوید. از بخور بخورهایی که در این فوتبال وجود دارد. از ز

5:محبوبیت چیز خوبی است.خیلی ها هم می خواهند خودشان را با گره زدن به نام علی کریمی محبوب کنند!اما اگر پرچم عدالت را برداشته ای و می خواهی جلودار باشی،کمی آهسته تر و مستند تر.بدون شک حرف های زیادی در سینه داری و رفتارهایی دیده ای که به ستوه آمده ای.می خواهی فوران کنی و دست خیلی ها را رو کنی.بسم الله،با سند و مدرک در مراجع قضایی یا در همان کانال تلگرامی که به قول خودت مخاطبان زیادی دارد.امید است که خیلی ها در این راه دنباله رو کریمی باشند تا شاید روزی فوتبال کشور عزیزمان ایران پاک و عاری از هرگونه اتهام و شائبه باشد.

خبرانلاین

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | برنامه | فوتبال | علی کریمی | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz